ŠOKEERIV TÕDE: gripivaktsiin nõrgendab immuunsüsteemi!

07.11.2017 (https://buduaar.tv3.ee/) 

 

Ohio State University Wexner Medical Centeris läbi viidud meditsiinilisest uuringust selgus, et naistel, kes olid saanud gripivaktsiini, oli järgnevatel aastatel nõrgenenud immuunsüsteem.

Uuringut juhtinud teadlane dr Lisa Christian tõmbas uuringu kokku sõnadega: "Tõestusmarterjalidest selgus, et nendel naistel, kes lasid endale eelmisel aastal gripivaktsiini teha, oli käesoleval aastal oluliselt madalam antikehade vastupanuvõime."

Antud uuring tõestab veel kord, et gripivaktsiini tööstus ja sellega kaasnev korporatiivne meedia levitavad valesid ning petavad tahtlikult inimesi. Kuigi vaktsiinid peaksid pakkuma raudkindlat kaitset, muudavad need inimese hoopistükkis nakkuste suhtes vastuvõtlikumaks. See omakorda paneb aina suurema arvu inimesi grippi nakatuma ja seejärel tekitatakse valet mõtlemist, et inimesed vajavad gripi eest lisakaitset ning peaksid ennast uuesti vaktsineerima.

Tegelikkuses on need aga gripivaktsiinid, mis nõrgendavad meie immuunsüsteemi ja põhjustavad seeläbi nakkuste suurenemist. Sedasi üritatakse säilitada müüti, et gripivaktsiinid on vajalikud, tagades meile kaitse nakkushaiguste eest. Vaktsiiniga levitatakse inimeste seas nakkushaiguseid, mis tekitavad suurema nõudluse gripivaktsiini järele. 

Ka teistest uuringutest on selgunud, et gripivaktsiinid on osutunud oodatust ohtlikumaks ning paljude ekspertide arvates on kindlam jääda lootma looduslikele gripi ennetamise ja ravimise meetoditele, kui lasta ennast vaktsineerida.

allikas: NaturalNews

Kirjuta meile

Kui märkad, et peale vaktsineerimist on lapse käitumine või tervis muutunud ja kahtlustad oma lapsel vaktsiini kõrvalmõju, siis kirjuta meile oma lugu või küsimus.

Aitame leida lahendusi.

Teie nõusolekul avaldame loo anonüümselt, mis võib aidata teisi peresid.

Ühingu liikmeks astumiseks palume saata meile avaldus.

Avalduse saad täita SIIN  

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing