top of page

Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing korraldas 2019.a. suvel suurseminari

“Otse ja ausalt vaktsiinidest”


Seminari kohta saab täpsemalt lugeda siit:
https://www.vaktsiinikahjustus.com/seminar


Kaheksa tundi ettekandeid sai jäädvustatud. Soovime seminaril edastatud info väljavõtte tuua nendeni, kes seminaril ei osalenud ja kelle jaoks see teema on uus.
Film on ingliskeelsete ja venekeelsete subtiitritega. Levitamine saab olema tasuta, et seminaril jagatud kasulik ja oluline info jõuaks võimalikult paljudeni.

Vaktsiinikahjustuste teadvustamine, diagnoosimine ja registreerimine on tabuteema paljudele arstidele, ametnikele ja meediale.
Seetõttu pole lastevanematel piisavalt infot ja tihtipeale ei teatagi, et lapse (kroonilised) terviseprobleemid võivad olla mõne vaktsiini kõrvalmõju. Vaktsiinikahjustuste arv on kahjuks aasta aastalt kasvav ning vajab laiemat kõlapinda.

Vaktsiinikahjustusega laste vanematena oleme üksteist toetanud ja koos käinud pikemat aega.
21.12.2018 lõime ametlikult Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingu.

Pärast mittetulundusühingu registreerimist, hakkas meieni jõudma aina rohkem lastevanemate isiklikke kogemusi vaktsiinide kõrvalmõjudest.

Me saime teada, et Eestis on väga palju lapsevanemaid, kellel on vaktsiinikahjustusega lapsed. Pered on oma murega üksi ja arstid on kinnitanud neile, et tegu on kokkusattumuse või geenirikkega.

Kui mujal maailmas on üha rohkem hakatud paljastama vaktsiinide telgitaguseid, toodetakse sõltumatuid dokumentaalfilme ja aina rohkem jõuavad avalikkuseni vaktsiinide kõrvalmõjusid paljastavad teadusuuringud, siis Eestis on see olnud tabuteema.
Vaktsiinikahjustused on palju tõsisemad ja sagedasemad kui meile seni räägitud on ja seda kinnitab aina rohkem arste ning teadlasi üle maailma.
Teistes arenenud riikides, sealhulgas ka meie naaberriikides, on vaktsiinikahjustuste jaoks loodud kompensatsioonifondid. Eestis ei ole aga ametlikult vaktsiinikahjustusi olemas ja ei ole makstud veel ühtegi kompensatsiooni. Samas paljud vaktsiinikahjustusega lapsed ei lähe kunagi tavakooli, ei loo peret, ei ole võimelised minema tööle ja ei maksa makse, vaid jäävad eluks ajaks oma vanemate ülalpidamisele.

Vaktsiinikahjustusega laste vanematena soovime, et inimesed saaksid teadlikumaks vaktsiinide koostisosadest ja kõrvalmõjudest ning meil kõigil oleks võimalik teha informeeritud ja teadlikke valikuid.
Täname kõiki, kes meie ühingut toetavad.

PayPal ButtonPayPal Button
bottom of page