top of page
vlvü_suur_seminar_väätsal.png

VLVÜ seminar Lääne-Virumaal

 

Seminari uus asukoht on Lääne-Virumaal. Kõikidele registreerunutele saadame täpsema info meili teel. Uutele osalejatele avaldame täpse asukoha pärast meili teel registreerumist ja osalustasu laekumist.

***

17. augustil kell 11.00 - 19.00 korraldab MTÜ Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing seminari Lääne-Virumaal.

Räägime perede kogemustest vaktsiinide kõrvalmõjudega, loomulikust immuunsusest ja paljust muust.

Hetkel kuuleme ainult peavoolumeedia reklaame ja arstide hirmujutte ohtlikest haigustest ja võimalikest epideemiatest, kuid riskidest ei informeerita. Seminaril räägime mündi teisest küljest.

Millised võivad olla vaktsiinide kõrvalmõjud?
Millised on ravimitööstuse müügitaktikad?
Kas vaktsiinid tõesti on meid päästnud ja on nii turvalised, kui räägitakse?
Millal kadusid epideemiad ja tulid turule vaktsiinid?
Kas elusvaktsiinid võivad muuta nakkusohtlikuks?
Kui oluline on tervislik ja puhas toit?
Alternatiivid vaktsineerimisele ja kuidas hoida immuunsüsteem loomulikul teel tervena?

Päevakava:

11:00-12.00 Arvo Soomets – Veterinaar. Töötanud vaktsiinilaboris ja ravimeid importivates ettevõtetes. "Kuidas meditsiinitööstus loob hirmutavaid müüte "koledatest haigustest" ja "epideemiatest" ning kuidas neid müüte ära tunda."

12.00-13.00 Kogemustega homöopaat. Milliste vaktsiinikahjustustega satutakse homöopaadi vastuvõtule ja mis on homöopaatilised vaktsiinid?

13.00 – 13:45 Lõuna

13.45 - 14.45 Madleen Simson – Toitumisnõustaja. Kas on võimalik läbi toitumise aidata vaktsiinikahjustusega last? Paljudel lastel tekivad soolestiku probleemid vaktsiinide tõttu ja läbi selle ka närvisüsteemi kahjustused. Soolestik on meie teine aju!

14.45 - 15.45 Pille Ilves - Eesti Patsientide Esindusühing, juhtinud 25 a patsientide huvikaitse tööd. Mida tähendab teadev nõusolek ja millised on olnud patsientide kaebused vaktsiinide kohta?

Paus 15 min

16.00 - 17.00 Antonina Järviste - 40 aastase kogemusega epidemioloog. "Vaktsineerimisest epidemioloogi pilguga": Miks meedia külvab hirmu seoses nakkushaigustega ja vaktsineerimistega? Kas imikuid on vaja vaktsineerida B-viirushepatiidi vastu? Kas sekkumine lapse immuunsüsteemi loomulikku arengusse on vajalik ja ohutu ning mis on postvaksinaalne sündroom?

Paus 15 min

17.15 - 17.30 Anu Viilup – füsioterapeut. Kui tihti me saame lapsi aidata ja näeme positiivset tulemust? Kahjuks võivad vaktsiinid ja ravimid ära nullida kogu füsioterapeudi töö oma kõrvalmõjude tõttu.

17.30-18.00 Anne Pebre, Liisi Pavelts - Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühingu kogemus ühingu poole pöördunud emade kaebustega.

18.00-19.00 Paneeldiskussioon. Küsimused-Vastused.

Koha tagab eelnev registreerimine emaili teel olepalunteadlik@gmail.com ja 28€ osalemistasu laekumine arvele EE227700771003450737 Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing. Kohtade arv on piiratud!

Kõikidele osalejatele ühingu poolt kingituseks Forrest Maready raamat “Vaktsineerimata”.

Avatud on kohvik (arveldamine sularahas).

Kui teil ei ole võimalik osaleda, sest ei ole last kuhugi jätta, palun võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Peale seminari jätkub vestlusõhtu lõkke ääres hilisööni.
Võimalus broneerida öömaja. Oma soovist kirjutage ühingule.

NB! Tegemist on kinnise seminariga, kus foto-, video- või helisalvestusvahendiga salvestamiseks ja seminari kajastamiseks on vaja taotleda enne seminari algust kirjalik luba MTÜ-lt Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing.

Meeldivate kohtumisteni!


Ole teadlik!

bottom of page