top of page
GARDASIL 9 ei ole ohutu ega efektiivne

Gardasil 9 vaktsiinile EI OLE tehtud piisavalt platseeboga ohutusuuringuid. Gardasil 9 uuringutes süstiti testgrupile vaktsiini ja kontrollgrupile alumiiniumiühendit, mida kasutatakse vaktsiinides abiainena. Alumiinium põhjustab organismis põletikulist reaktsiooni.
Esimene Gardasili vaktsiin sisaldas 225 mikrogrammi alumiiniumit, Gardasil 9 sisaldab 500 mikrogrammi alumiiniumit.
Lisaks sellele sisaldab Gardasil veel lisaainet polüsorbaat 80, mis põhjustab viljatust ja enneaegset munasarjade puudulikkust. Gardasili vaktsiini saanute seas on juba palju tüdrukuid, kellele on pandud enneaegse menopausi diagnoos ja kes ei ole enam võimelised saama lapsi.
Gardasili toimet emakakaelavähi ärahoidmiseks ei ole tõestatud.
Lisaks Gardasilile saavad lapsed erinevaid vaktsiine, millest mõned sisaldavad alumiiniumi ja mõned jälgi elavhõbedast (trace amounts). Vaktsiinides sisalduvate lisaainete sünergilise toksilisuse ohutust ehk erinevate dooside lisaainete koosmõju organismile ei ole kunagi uuritud.
See, et sinu laps tuli varasematest imiku- ja lapseea vaktsiinidest muretult läbi ei tähenda, et mõni väga tõsine vaktsiinitüsistus ei ole nurga taga ja ei või saabuda ükskõik millise järgmise vaktsiiniga.

bottom of page