top of page

INTERVJUU J.B. HANDLEYGA

Tõde päevavalgele!

 

Intervjuudesarja „Otse ja ausalt sinu tervisest“ neljas osa J. B. Handleyga. J. B. Handley on tõenäoliselt üks suurima analüüsivõimega erudeeritud, teadlik ning laste tervise ja ohutuse eest võitlev raugematu aktivist. Ta on selle rinde liider olnud juba 15 aastat ning pidanud rusikavõitlust farmaatsiakartelli vastu.

 

Handley on organisatsiooni Generation Rescue kaasasutaja ja vaktsiinikahjustusega autistliku lapse isa. Tema teos „Kuidas peatada autismiepideemia“ ilmus eesti keeles 2019. aastal.

 

Oma intervjuus toob Handley hulganisti teaduslikke tõendeid, mis seostavad vaktsiine laste autoimmuunhaiguste ja neuroloogiliste probleemidega. Ta räägib nii olemasolevatest kui tulevastest uuringutest, mis võrdlevad vaktsineeritud ja vaktsineerimata laste tervist ning mille tulemused on pehmelt öeldes šokeerivad.

 

Vaktsineerimata lapsed on palju tervemad kui nende vaktsineeritud eakaaslased, aga paraku ei tunnista neid teadusuuringuid ei arstid, farmaatsiatööstus ega peavoolumeedia.

 

Iga tulevane ja praegune lapsevanem – palun kuula Handley intervjuud, loe tema raamatut „Kuidas peatada autismiepideemia“ ja otsusta siis ise, kas usud endiselt, et vaktsiinid on ohutud ja efektiivsed.

 

Ka sina saad olla kaasprodutsent

ÜHESKOOS SUUDAME ROHKEM

Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

IBAN EE227700771003450737

PAYPAL

PayPal ButtonPayPal Button
bottom of page