Kirjuta meile

Kui märkad, et peale vaktsineerimist on lapse käitumine või tervis muutunud ja kahtlustad oma lapsel vaktsiini kõrvalmõju, siis kirjuta meile oma lugu või küsimus.

Aitame leida lahendusi.

Teie nõusolekul avaldame loo anonüümselt, mis võib aidata teisi peresid.

Ühingu liikmeks astumiseks palume saata meile avaldus.

Avalduse saad täita SIIN  

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing

 

Lugu 25

 

Kirjutan oma nüüd juba täiskasvanud tütre loo. See oli umbes 15 tagasi. Peale koolis vaktsineerimist jäi tol ajal 13 või 14 aastasel lapsel süstekoht valutama. Valu ronis õlga ja edasi tohutud liigestevalud. Juveniilne artriit, arstid ei tunnistanud, et vaktsiinist. Ei võivat nii olla, kokkusattumus jne. Lõpptulemuseks tohutu valu taustal oli kohene Tartu Ülikooli Lastekliiniku reumatoloogiasse suunamine.

Vaktsineerijast kooliõde, kes oli endine lastearst, ei võtnud mind kuuldagi, et koolis vaktsineeriti laps haigeks. Samuti ka Tartu reumatoloog ei teinud kuhugi sissekannet ja vaidles vastu. Süst käevarde, käevarre süstekoha tohutu valu ja valu kandus õlga ja nii sai alguse väga raske haigus: eluaegne artriit. Siiamaani probleemid ja ravi.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.