Kirjuta meile

Kui märkad, et peale vaktsineerimist on lapse käitumine või tervis muutunud ja kahtlustad oma lapsel vaktsiini kõrvalmõju, siis kirjuta meile oma lugu või küsimus.

Aitame leida lahendusi.

Teie nõusolekul avaldame loo anonüümselt, mis võib aidata teisi peresid.

Ühingu liikmeks astumiseks palume saata meile avaldus.

Avalduse saad täita SIIN  

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing

 

Lugu 22

 

Minu lood vaktsineerimise kõrvalmõjudest. 1-kuune laps sai hepatiit B, oli peale seda kummaliselt loid ööpäeva jooksul. Magas 12 tundi järjest (päevasel ajal) ega tahtnud süüa. Noore emana ei osanud ma esialgu vaktsiini põhjuseks pidada, usaldasin siis veel arste ja meditsiinisüsteemi. Peale seda algasid õhtused karjumishood (kl 18-22) kui laps rahunes ainult süles tassides mööda maja. See kestis paar kuud. Aastaselt sai sama laps difteeria-teetanuse 2 süsti (ise küsisin perearstilt ilma läkaköhata). Mõlema õlavarre peale tuli peale süsti korralik kare tihe lööve, mis pole kadunud 12 aasta jooksul. Perearst soovitas lihtsalt kreemitada. Rohkem pole mu lapsed vaktsiine saanud. Edu teile väga vajalikus ettevõtmises!

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.