Kirjuta meile

Kui märkad, et peale vaktsineerimist on lapse käitumine või tervis muutunud ja kahtlustad oma lapsel vaktsiini kõrvalmõju, siis kirjuta meile oma lugu või küsimus.

Aitame leida lahendusi.

Teie nõusolekul avaldame loo anonüümselt, mis võib aidata teisi peresid.

Ühingu liikmeks astumiseks palume saata meile avaldus.

Avalduse saad täita SIIN  

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing

 

Lugu 14

Vaktsiinikahjustus suuremal lapsel!
Tere! Meie lugu pole küll ehk nii hull, kui mõnel teisel, kuid siiski tegemist on kahjustusega. 
Kõik sai alguse 2016 a aprillis kui laps sai kolmanda b hep vaktsiini. Laps oli siis 7 aastane. Olin kohusetruu ja lasin teha kõik vaktsiinid heas usus.
Kõik oli justkui korras ajani mil saabus sügis, lapse nahale tekkisid punased laigud, lõpuks oli kogu keha kaetud punaste laikudega. Algas pikk tee ühe arsti juurest teise juurde, esialgne diagnoos atoopilne dermatiit, laps sai valgusravi ja hormoonsalve. Lõpuks ei allunud enam ravile, pandi uus diangnoos psoriaas., kuigi meie suguvõsas ei esine seda kellegil. Pikad ravikuurid haiglas, aina uued hormoonsalvid, valgusravid. Lõpuks arst ei soostnud enam lapse nahka vaatama, vaid pikendas ainult retsepte, selleks ajaks olin muidugi lõpetanud hormoonsalvidega kreemitamise. Laps oli väga õnnetu, kuna ei saanud kanda lühikesi riideid suvel. Kuni siis leidsime tee Homöopaadi juurde, kes hakkas ravima last, tänu sellele saime lapse naha kontrolli alla. Ka tema kinnitas, et tegemist on vaktsiinikahjustusega. Enam mitte ühtegi vaktsiini laps ei saa. 
Täna saab laps jälle kanda lühikesi riideid ilma enda keha häbenemata.
Lisan ka pildi milline oli lapse nahk. 

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.