Kirjuta meile

Kui märkad, et peale vaktsineerimist on lapse käitumine või tervis muutunud ja kahtlustad oma lapsel vaktsiini kõrvalmõju, siis kirjuta meile oma lugu või küsimus.

Aitame leida lahendusi.

Teie nõusolekul avaldame loo anonüümselt, mis võib aidata teisi peresid.

Ühingu liikmeks astumiseks palume saata meile avaldus.

Avalduse saad täita SIIN  

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing

 

Lugu 42

 

Olen seda varem siia ka kirjutanud, aga teen seda uuesti. Selline "väike" asi, aga küllap suudab nii mõnigi teine ka samas olukorras olnu selle ära tunda. Lugu järgmine.

Mäletan, et kui mu laps oli umbes 4-kuune, nuttis ta öösiti lohutamatult. Võib öelda, et röökis ja lükkas end pulka. 1-3 tundi jutti umbes samal ajal iga öö. Lõpuks uinus kurnatusest. Perearst (vanem proua), ütles: “Aga lapsed nutavadki!”.

 

1 aastaselt saadud vaktsiini järel laps röökis kabinetis ja veel ka kliinikust lahkudes, kokku ca 2 tundi. Arstid kliinikus ei teinud teist nägugi. Fuajees tulid mõned võõrad memmed uurima, mis lapsega juhtus, miks ta sedasi nutab.

 

See oli minu jaoks viimane piisk. Täna tean, et kumbki nutt ei olnud normaalne. Muidu täiesti normaalne laps, kel kodus kõik korras, ei röögi sellises eas niimoodi. Alles nüüd teise lapsega suutsin ära seostada, et ka see 4-elukuu nutt oli ilmselt vaktsiinidega seotud.

 

Lisaks pole normaalne see, et süsti koht mädaneb, nagu tuberkuloosi puhul tihti on (ja juhtus ka minu omaga). Täna ei veena mind enam mitte miski lapsi torkima.

***

 

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.