Kirjuta meile

Kui märkad, et peale vaktsineerimist on lapse käitumine või tervis muutunud ja kahtlustad oma lapsel vaktsiini kõrvalmõju, siis kirjuta meile oma lugu või küsimus.

Aitame leida lahendusi.

Teie nõusolekul avaldame loo anonüümselt, mis võib aidata teisi peresid.

Ühingu liikmeks astumiseks palume saata meile avaldus.

Avalduse saad täita SIIN  

  • White Facebook Icon
Tel: +372 502 5300
A/a EE227700771003450737
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

Unique visitors

© 6.01.2019 created by Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ühing

 

Lugu 51

Tere! Kirjutan ka enda lapse halvast kogemusest vaktsiiniga. Minu 2010. aastal sündinud täiesti terve laps sai haiglast koju enne vaktsineerimist. Paari päeva vanusena pidime tagasi haiglasse vaktsineerima minema, mida ma ka kuuleka kodanikuna tegin. Umbes kuu aja pärast hakkas lapsel kaenla all paistetama lümfisõlm. Samale käele oli eelnevalt tehtud tuberkuloosivaktsiini süst. Käisime arsti juures selle paisega ja öeldi, et kõik on OK, pange Braunovidoni peale. Nii ma ka tegin. Sellega seoses oli mu vastsündinud beebi kehal mädanev auk üle poole aasta, kuni see lõpuks mingit moodi kinni kasvas. Nüüd on laps 9-aastane ja kurdab, et arm valutab. Ei oska arvatagi, mis jäävaid kahjustusi see vaktsiin mu lapsele veel tekitas.
Armi ei luba laps siiani katsuda.

  

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.