top of page
Lugu 67

Sain hiljuti teada, mis minu noorima poja elu on 4 aastat rikkunud ning meie perele muserdavalt mõjunud. Poeg on äärmiselt tundlik lisaainete suhtes (MM kommide söömine tõi kaasa 3 päeva kestnud viha ja agressiivsuse ning tugeva nõgeslööbe). Nüüd uurides olen enam kui veendunud, et vaktsiinidest saadud lisaainete tõttu on laps kannatanud meeleoluhäirete all, seletamatu rahutu käitumine, agressiivsus, helitundlikkus jne. Ta on käinud kõikvõimalikel ajuuuringutel (MRT vastust ootame veel), avastatud on juba Une EEG-ga epileptilised markerid ajus. Steliori opioidsete peptiidide testiga avastati kaseiini ja gluteeni talumatus ja soolte läbilaskvus.

 

Beebina oli pontsakas, rahulik ja rõõmus laps, vaevu kunagi tegi nutust häält, kõik muutus aasta kandis kui lapsest sai justkui teine laps. Nahk sügeleb, on atoopiline. Laps on väga kõhn. Maikuus ei osanud veel midagi seostada vaktsiinidega ja tegime puukentsefaliidi süsti, mille järgselt muutusid lapse kaela lümfid nii suureks nagu golfipallid (paistsid lausa selja tagant, arstid olid siin Haapsalus üsna hirmul, sõitsime Mustamäe EMOsse uuringutele. Soovin liituda, et saada infot ja jagada infot, et kannataks vähem terveid beebisid ja lapsi. Mul on ka 2 vanemat last, 7 ja 11, keda ma ka kunagi rohkem ei soovi vaktsineerida.

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

bottom of page