top of page
Lugu 83

Ma ei tea enam mida teha. Kas te oskate mind aidata ja mulle nõu anda. Nimelt mul on üks tore 3-aastane tütar ja ta põeb neufrootilise sündroomi haigust (see on selline haigus, kus valk tuleb uriiniga välja ja sa lähed paiste. Tekib jõuetus). See lõi tal eelmine aasta suvel välja.

 

Ta on saanud kõik vaktsiinid. 25.06.2019 sai ta viimase vaktsiini. 01.07 tekkis tal silma põletik ja see möödus tal. Kuid kaks nädalat (14.07) hiljem tuli see tal tagasi, kuid siis juba sedasi, et läks paiste üle terve keha. 20.07 läksime lapsega emosse ja meid jäeti sisse. Ta on seda haigust põdenud üle aasta. Ta võtab selle haigusega seotult hormoon tablette. Tal läheb vahepeal paremaks ja siis jälle lööb välja ning rohu kogust suurendatakse. Ma tahaks teda aidata, kuid ei oska. Ei teata, millest see haigus on tulnud. Arstid ka ei tea. Küsisin arstilt, kas see oli tal kaasa sündinud vastas ta, et sündides oli ta terve. 

 

Kas te oskate mind aidata või oskate soovitada, mida teha? On teil sellel teemal kogemust olnud?

***

Hea lapsevanem! Kui kahtlustad, et sinu lapsel võib olla vaktsiinikahjustus, kirjuta oma lugu Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingule. Soovi korral tagame anonüümsuse.

bottom of page