top of page

Dokumentaalfilm "Otse ja ausalt vaktsiinidest"

Aita meil aidata! Üheskoos suudame rohkem!

Head inimesed                                                                                                                                 24.oktoober 2019

 

Meie ühing tegutseb tänu vabatahtlikele ja eraisikute annetustele. Palume Teie abi dokumentaalfimi

“Otse ja ausalt vaktsiinidest” valmimisel (filmi pikkus umbes 1,5 tundi, esilinastus novembris 2019). Film tuleb eesti- vene- ja ingliskeelsete subtiitritega ning levitamine saab olema tasuta, et seminaril jagatud kasulik ja oluline info jõuaks võimalikult paljudeni.

Filmi valmimist saad toetada siit: 

Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

  IBAN EE227700771003450737

 

Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing korraldas 2019.a.  suurseminari “Otse ja ausalt vaktsiinidest”

Seminari kohta saab täpsemalt lugeda siit:

https://www.vaktsiinikahjustus.com/seminar

Kaheksa tundi ettekandeid sai jäädvustatud. Soovime seminaril edastatud info tuua nendeni, kes seminaril ei osalenud ja kelle jaoks see teema on uus.

Vaktsiinikahjustuste teadvustamine, diagnoosimine ja registreerimine on tabuteema paljudele arstidele, ametnikele ja meediale. 

Seetõttu pole lastevanematel piisavalt infot ja tihtipeale ei teatagi, et lapse (kroonilised) terviseprobleemid võivad olla mõne vaktsiini kõrvalmõju. Vaktsiinikahjustuste arv on kahjuks aasta aastalt kasvav ning vajab laiemat kõlapinda.

 

Vaktsiinikahjustusega laste vanematena oleme üksteist toetanud ja koos käinud pikemat aega.

21.12.2018 lõime ametlikult Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingu.

 

Pärast mittetulundusühingu registreerimist, hakkas meieni jõudma aina rohkem lastevanemate isiklikke kogemusi vaktsiinide kõrvalmõjudest.

 

Me saime teada, et Eestis on väga palju lapsevanemaid, kellel on vaktsiinikahjustusega lapsed. Pered on oma murega üksi ja arstid on kinnitanud neile, et tegu on kokkusattumuse või geenirikkega.

 

Kui mujal maailmas on üha rohkem hakatud paljastama vaktsiinide telgitaguseid, toodetakse sõltumatuid dokumentaalfilme ja aina rohkem jõuavad avalikkuseni vaktsiinide kõrvalmõjusid paljastavad teadusuuringud, siis Eestis on see olnud tabuteema.

Vaktsiinikahjustused on palju tõsisemad ja sagedasemad kui meile seni räägitud on ja seda kinnitab aina rohkem arste ning teadlasi üle maailma.

Kui mujal maailma arenenud riikides, sealhulgas ka meie naaberriikides, on vaktsiinikahjustuste jaoks loodud kompensatsioonifondid, siis Eestis ametlikult ei ole vaktsiinikahjustusi olemas ja ei ole makstud veel ühtegi kompensatsiooni. Samas paljud vaktsiinikahjustusega lapsed ei lähe kunagi tavakooli, ei loo peret, ei ole võimelised minema tööle ja ei maksa makse, vaid jäävad eluks ajaks oma vanemate ülalpidamisele. 

Vaktsiinikahjustusega laste vanematena soovime, et inimesed saaksid teadlikumaks vaktsiinide koostisosadest ja kõrvalmõjudest ning et meil kõigil oleks oleks võimalik teha informeeritud valikuid.

Toetame üksteist!

 

Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing

  IBAN EE227700771003450737

LHV Pank SWIFT LHVBEE22

 

 

 

 

Täname kõiki häid inimesi toetuse eest!

PayPal ButtonPayPal Button

Vajalik summa: 5000 eurot

06.12.2019 kogutud: 4963,63 eurot

bottom of page