top of page
Search

Aita meil teada saada beebide vaktsiini Infanrix Hexa tegelik sisu!


Itaalia labori väitel ei ole kuuikvaktsiinis ühtegi toimeainet, sisaldades hoopis 65 reostusainet


Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing soovib tellida labori-uuringut meie beebidele süstitava kuuikvaktsiini Infanrix Hexa sisalduse kohta. Tahame veenduda oma silmaga, kas vaktsiin sisaldab lubatud antigeene ja kas selles on aineid, mis seal ei peaks olema (reostus).


Uuringu viime läbi akrediteeritud ja sõltumatus laboris, kelle valimine ja kellega läbirääkimised juba käivad. Oleme saanud selgeks, et uuring on kallis.

Selleks me vajame kõigi toetust, et saada teada Infanrix Hexa tegelik sisu.

Infanrix Hexa on vaktsiin, mida süstitakse kõikidele Eesti lastele 3, 4 ja 6 kuuselt ning 2 aastaselt. Itaallaste poolt läbiviidud laboriuuringus selgus, et vaktsiin ei sisaldanud mitte ühtegi lubatud antigeeni (mis tähendab, et sel pole mingit kaitset haiguste vastu) ja et see sisaldas 65 reostusainet. Itaalia uuring oli sedavõrd ehmatav, et tahame vaktsiini sisu ise üle kontrollida.


Meile teada olevalt, ei ole Eestis mitte kunagi kontrollitud ühegi vaktsiini sisu ning ravimifirmade toodetel puudub igasugune sõltumatu sisukontroll. Seega ei tea mitte keegi, mis süstaldes tegelikult on ja kas selle koostis vastab tootja lubadustele

Kahjuks meie Ravimi- ja Terviseametit see teema ei huvita, sest kui huvitaks, siis tehtaks vaktsiinide sisu kontrolle regulaarselt. FB-s on Ravimiameti esindaja vaid Itaallaste akrediteeritud labori tööd maha teinud, selle asemel, et esitada õige küsimus ning vaktsiini sisu ise üle kontrollida.

Itaallaste töö näitab, et vaktsiin sisaldab terve hulga selliseid reostusaineid, mis võivad tekitada kahjulikke kõrvaltoimeid. Veel enam, mida väiksem on aine osake, seda kahjulikum ta on. Vaktsiini tuleb seetõttu uurida väga tundlike uute aparaatidega.


Meile räägitakse, et vaktsiinid on puhtad ja ohutud. Ometi oleme saanud emadelt nii palju kirju, kes täheldavad oma lastel suuri terviseprobleeme just peale vaktsineerimist. Ükski arst ei taha tunnistada ning vanemad jäävad oma murega üksi.

Teie annetus on oluline, et teada saada, mida meie lastele süstitakse!


Annetus kanna üle pangaarvele: Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing EE227700771003450737

Teie annetus on oluline, et teada saada, mida meie lastele süstitakse!

Annetus kanna üle pangaarvele: Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing EE227700771003450737
594 views0 comments

Comments


bottom of page